Dlaczego warto zdecydować się na opalanie natryskowe?

portrait-1319951_640-1

Jeśli chcesz przez cały rok cieszyć się piękną, ale także i zdrową opalenizną, nie musisz wyjeżdżać do ciepłych krajów, ani spędzać każdego wieczoru, nasmarowując się samoopalaczem. Każda z nas, która tego choć raz próbowała, wie, jak ważne jest równomierne rozprowadzenie preparatu i jak wiele trudności sprawia dokładne pokrycie nim trudno dostępnych miejsc, na przykład pleców. Jeśli doświadczyłaś wszelkich wad tego typu środków, na pewno zainteresuje cię opalanie natryskowe. Jest to bardzo skuteczna, szybka i zdrowa alternatywa dla pozostałych metod opalania. Tym sposobem zyskasz piękną i równą opaleniznę, którą możesz stopniować w zależności od swoich oczekiwań. Ten sposób jest również o wiele zdrowszy niż na przykład opalanie się w solarium.

Zabieg ten pozwoli ci również osiągnąć trwały i profesjonalny efekt. Cała procedura trwa około 20 minut. Samo nakładanie preparatu to zaledwie 5 minut. Odbywa się on w specjalnej kabinie. Jeśli chcesz jak najdłużej cieszyć się zdrową opalenizną, wykonaj najpierw dokładny peeling, który pozwoli ci się pozbyć martwego naskórka i przedłużyć trwałość pigmentu. Po zabiegu przez kilka godzin unikaj kąpieli oraz aktywności, które powodują pocenie się (na przykład treningu), ponieważ płyn barwiący mógłby spłynąć, zanim zdąży zabarwić naskórek. Po tym czasie możesz swobodnie chodzić na basen, fitness czy też opalać się na plaży. Zalecane jest jedynie unikanie gorących kąpieli oraz sauny, ponieważ są to zabiegi nadmiernie rozmiękczające skórę. Jeśli zależy ci na maksymalnym przedłużeniu trwałości uzyskanej w ten sposób opalenizny, dbaj również o nawilżenie skóry.

Opalanie natryskowe pozwoli uzyskać piękny, złocisty odcień skóry nawet osobom, które na słońcu nie są w stanie się opalić. Jest to także sposób, który pozwoli uniknąć bolesnych oparzeń słonecznych. Każda z nas może dobrać odpowiedni odcień preparatu, który da jej opaleniznę wyglądającą naturalnie, dobrze komponującą się z kolorem oczu i włosów.

Easy Opalanie Natryskowe
Witryna: http://opalanie-natryskowe.com/
Adres: Grzybowska 39, 00-855 Warszawa
Telefon: 22 400 25 29