Jak wybrać idealne kosmetyki

Każda z nas chce wyglądać pięknie i robić wrażenie na wszystkich dookoła. Jak to osiągnąć? Sekretem jest zwykle dobry wybór kosmetyków. Będą do cienie do oczu, podkład, eyeliner, puder oraz szminka lub błyszczyk. Do dobrych i godnych polecenia marek będą należeć na pewno kosmetyki Rimmel czy Revlon. Od czego zacząć dobór tych idealnych dla nas?

Jaki kolor szminki wybrać? Róże, czerwienie, kolory delikatne, czy może zdecydowane? Wiele będzie tuta zależało od twojej urody oraz karnacji. Najlepiej zdecyduj się na kilka tańszych błyszczyków w różnych kolorach i sprawdź, który najlepiej się prezentuje. Kiedy znajdziesz już swoje odcienie, możesz zainwestować w droższe i trwalsze odpowiedniki.

Dobry podkład będzie podstawą. Aby go wybrać, musisz ocenić, jak zachowuje się Twoja skóra. Jeżeli jest sucha, bardzo dobrze może sprawdzić się podkład rozświetlający. Jeżeli przeciwnie – błyszczy się i ma skłonności do przetłuszczania, lepszym pomysłem będzie na przykład Rimmel podkład matujący. Do innych dobrych firm będzie należeć też Revlon albo L’Oreal. Pamiętaj o wyborze odpowiedniego odcienia.

Jeżeli chodzi o oczy, możesz wybrać to, co będzie dla Ciebie odpowiednie. Dla większości kobiet podstawą jest tusz do rzęs, eyeliner oraz cienie do powiek. Jeżeli chodzi o wybór tuszu, zastanów się najpierw jakie masz rzęsy. Czy są zbyt krótkie lub mały zakręcone? Odpowiednio dobierz tusz wydłużający albo nadający objętości i podkręcający. Kreska na powiece może znacząco powiększyć nasze oczy i nadać im wyrazu. Nauczenie się zrobienia tej idealnej zajmuje zwykle wiele czasu i praktyki. Na początek możesz wybrać więc ciemny tusz do powiek – bardzo łatwo go zmyjesz, jeśli pójdzie coś nie tak. Jeżeli chodzi o cienie do powiek, na początek możesz zdecydować się na te w kolorach nude – brązach i beżach. Wykonasz nimi codzienne oraz bardziej wieczorowe makijaże. Do godnych polecenia na pewno będą należały cienie do oczu Rimmel – cechują się one dużą trwałością, dobrą pigmentacją i nie będą się osypywać w ciągu dnia.

Sprawdź ofertę kosmetyków Rimmel  w sklepie internetowym https://esentire.pl/