Peeling kawitacyjny – zdrowa i promienna twarz

Każda kobieta chce cieszyć się zdrową i świeżą cerą. Dzięki temu wyglądamy młodziej i promienniej, więc przyciągamy wzrok innych kobiet oraz mężczyzn. O swój wygląd dbamy szczególnie wiosną i latem. Jednak peeling kawitacyjny w Krakowie najlepiej wykonywać jesienią i zimą, ponieważ nie narażamy złuszczonej skóry na działanie promieni słonecznych.

To wtedy nasza cera potrzebuje nawilżenia, oczyszczania i dotlenienia. Peeling kawitacyjny ultradźwiękami świetnie wpływa na kondycję skóry twarzy. Jest to dobry początek dla dalszych zabiegów pielęgnacyjnych. Peeling kawitacyjny dedykowany jest dla osób, które posiadają cerę mieszaną, suchą i tłustą. Świetnie poradzi sobie w walce z trądzikiem i zaskórnikami.

Regularnie stosowany pozwoli zmniejszyć widoczność przebarwień na twarzy, a cerze naczynkowej i suchej doda blasku i odpowiedniego dotlenienia nie uszkadzając delikatnego naskórka. Każda cera potrzebuje oczyszczania i złuszczania. Peeling kawitacyjny twarzy działa niezwykle delikatnie. Podczas całego zabiegu nasza skóra musi być wilgotna, co pozwoli urządzeniu odpowiednio zadziałać na naszą twarz. Z powodzeniem można również oczyszczać dekolt i plecy.
Peeling kawitacyjny przeprowadzony w gabinecie kosmetycznym daje widoczne efekty. Kosmetyczka wykona zabieg specjalnym urządzeniem wyposażonym szpatułką, która ma za zadanie delikatnie ścierać naskórek. Szczególną uwagę zwróci na problematyczne miejsca, takie jak nos, czoło i broda, gdzie widoczne są zanieczyszczenia. Peeling regularnie stosowany zapewni twarzy nawilżenie oraz dokładne złuszczenie martwego naskórka. Później można także położyć maseczkę dla pełnego odżywienia cery. Sam zabieg jest bezbolesny, delikatnie masuje skórę twarzy co pozwala się zrelaksować po ciężkim dniu. Twarz oczyszczona ultradźwiękami świetnie przyjmuje kremy, a także lepiej prezentuje się na niej makijaż.
Warto wykonywać peeling kawitacyjny, ponieważ jest to skuteczny sposób na uzyskanie promiennej i dokładnie oczyszczonej twarzy. Uporamy się dzięki niemu z niechcianym trądzikiem i zaskórnikami, które spędzają sen z powiek wielu kobietom.

źródło: http://jadoreinstytut.com/peeling-kawitacyjny/