Stylowe dodatki na zimę

fashion-1083343_640Niższe temperatury, krótsze dni i brak słońca nie muszą zniechęcać do dbania o siebie. Wręcz przeciwnie. To właśnie zimą warto przykładać szczególną wagę do pielęgnacji, treningu i…zakupów. Warto urozmaicić szaroburą aurę pięknymi dodatkami. Dzisiaj to nie takie trudne – zarówno w sklepach stacjonarnych jak i internetowych można trafić na ciepłe, porządne, a przy tym modne i ładne czapki, szaliki, chusty i torby. W co się zaopatrzyć, żeby wyglądać pięknie zimą?

Dodatki mają w sobie prawdziwą moc – umiejętnie dobrane świetnie podkreślają styl i upodobania właścicielki, a przede wszystkim potrafią podrasować nawet najprostszą stylizację. Niemniej jednak, dobierając je na jesień lub zimę, nie można kierować się jedynie modą. Dodatki muszą być przede wszystkim dobrej jakości, dawać ciepło, a przy tym być wykonane z odpowiednich materiałów. Czapki i szaliki ze sztucznych tworzyw mogą się okazać prawdziwą udręką – przez ich używanie włosy zaczynają się puszyć i elektryzować.

W przypadku czapek wybór jest ogromny – modne są zarówno proste beanie jak i ogromne uszatki. Jeżeli temperatura nie spada poniżej zera, można je zastąpić stylowym kapeluszem. Panie, które nie lubią okryć na głowę, ale zdają sobie sprawę ze szkodliwego działania zimna, mogą skorzystać z alternatywy w postaci nauszników. W sklepach, np. tu http://heppin.com/czapki__kapelusze_dodatki_k-212.htm znajduje się warta uwagi oferta różnych wzorów i kolorów. Istotne pozostaje również wybranie szalika. Od kilku sezonów nieodmiennie najmodniejsze pozostają ogromne, wzorzyste szale, które równie dobrze można stosować w domowym zaciszu jako pled. Rękawiczki, wedle uznania, mogą być wykonane z ekologicznej skóry lub wełny, z pięcioma palcami lub tylko z jednym. Jeżeli chodzi o torby, jesienią i zimą mimo wszystko najbezpieczniej zdecydować się na ciemniejszy kolor. Nie musi to być czarny – bardzo modne są odcienie butelkowej zieleni, bordo, szarości i granat. W kwestii modeli królują duże i pojemne shopper bag. Zima to przede wszystkim święta, a zaraz po nim sylwester i karnawał. Nie warto więc zapominać o zaopatrzeniu się w piękną torebkę wieczorową. Najmodniejsze w tym sezonie to te pudełkowe, niewielkie, takie jak tu: http://heppin.com/torebki_wieczorowe_torebki_k-173.htm.

Trendy są ważne, ostatecznie najważniejsze pozostają jednak indywidualne upodobania. Warto zatem rozejrzeć się za pięknymi dodatkami, odpowiadającymi własnemu poczuciu estetyki i gustowi. Ich bogatą ofertę można znaleźć na http://heppin.com/dodatki_dla_niej_k-171.htm.