Szukam dobrej szkoły angielskiego w Częstochowie

szkolaOd dawna już rozglądam się za dobrą szkoła angielskiego w Częstochowie. Szukam dobrej, profesjonalnej szkoły językowej w dogodnej lokalizacji. Może ktoś mógłby mi coś podpowiedzieć? Być może w jakiejś szkole są zajęcia albo konwersacje z native speakerem? Jeśli ktoś uczęszczał na takie zajęcia, niech wypowie się na forum, bardzo proszę.

Zależy mi, żeby na zajęciach dużo mówić po angielsku, żeby potem można było się dogadać w codziennych sytuacjach, np. w Anglii. Interesuje mnie więc szkoła angielskiego w Częstochowie nastawiona na praktyczną komunikację. Nie chciałbym, żeby prowadzący zajęcia ciągle mi przerywał i poprawiał moje błędy. Uważam, że błędy gramatyczne czy drobne błędy w wymowie nie przeszkadzają bardzo w codziennej komunikacji. Najważniejsze jest dla mnie to, żeby się dogadać, gdy np. będę w pracy za granicą albo na dworcu czy w jakimś urzędzie w zachodnim kraju.

Dobrze byłoby znaleźć taką szkołę angielskiego w Częstochowie z grupami dla osób dorosłych. Ja mam ponad trzydzieści lat i trochę głupio byłoby mi w grupie z uczniami podstawówki lub gimnazjum. Czekam na jakiś odzew i propozycje. Do tej pory nie spotkałem takiej szkoły, mimo że słyszałem już parę opinii.

Cena nie gra roli. Jeśli kurs będzie dobry i spełni moje oczekiwania, mogę nawet zapłacić więcej niż przeważnie kosztują kursy angielskiego. Nie interesują mnie na razie korepetycje, gdyż wolałabym nie być jedynym uczniem na zajęciach. Chciałbym, żeby w grupie było co najmniej 5 osób, wtedy będę czuł się pewniej.